סמל המרכז הקהילתי

טל: 1-700-708-858
m-marketing@m-karmiel.org
פקס: 04-9580444

אורח חיים לא בריא – זו לא אשמת הילדים!

מחקרים מוכיחים: תזונה נכונה ופעילות גופנית מונעות חולי ומשפרות את איכות החיים.

אז האם הילדים שלנו מודעים לענייני הבריאות הללו? האם הם יודעים שג'אנק פוד מזיק לבריאות? שאכילה מול הטלוויזיה עלולה לגרום להשמנה? האם הם יודעים שחוסר פעילות גופנית עלולה להוביל אותם להיות מבוגרים חולים ודואבים?

הנטייה של ילדים בגיל צעיר היא לעשות (לחקות) את מה שההורים עושים.

אז מהו הגיל שאפשר להתחיל? היום! פשוט חיים את החיים באופן בריא והילדים מתרגלים ולומדים שאלו הם חייהם וככה הכי טוב לחיות!

 

אם המושגים ארוחות מסודרות, פעילות גופנית, הרגלי שימוש במדיה וכו' נשמעים לכם שוב ושוב כמו משהו שקיים רק במגזינים ובתוכניות בוקר, הרי שחסר לכם משהו או יותר נכון מישהו בחיים שיהפוך את הידע להרגלים בריאים ואת ביתכם לבית בריא ומאושר.

ה"מישהו" הזה הוא מאמן לבריאות המשפחה (Family Health Coach) המרכז עבורכם את הידע מכל המומחים הנמצאים אתכם בקשר והאמונים על בריאותכם ועל אורח החיים שלכם: רופא המשפחה, הדיאטנית, פיזיותרפיסט, מורה ליוגה ואף מחנכת הכיתה של הילד. המאמן בונה לכם ולבני ביתכם תכנית לשינוי הרגלי בריאות, שומר על המוטיבציה שלכם, דוחף ומאמן אתכם להגיע לשיאים של איכות חיים, הנאה ואושר!

אז הכדור עובר אליכם ההורים – אתם האחראים על בריאות המשפחה.

לא מאוחר אף פעם לעשות שינוי – השינוי הזה ישנה לכם את החיים! 

לקביעת פגישת ייעוץ והכוונה אנא פנו אלינו: צוות קאנטרי טופ קלאב- טלפון: 04-9583332

 

 

ערב ספוקנוער באגף הנוער העירוני

כחלק מערבי השיא של קבוצת הספוקנוער התקיים השבוע התקיים ערב נוסף במועדון הריימנ'ס. הערב כלל מופע של הקבוצה הכרמיאלית המונה כ-15 בני נוער הנפגשים מדי יום חמישי ולומדים לבטא את עצמם באמצעות שירה מדוברת.

הספוקנוער הוא מיזם חברתי היוצר רשת חינוכית וחברתית שמאפשרת לבני נוער לבטא את עצמם ויוצר סביבה בה לומדים בני הנוער להתנסח באופן שוטף, להקשיב אחד לשני ולבטא רגשות.

בערב המרגש עמדו חברי הקבוצה על הבמה ובזה אחר זה הקריאו קטעים אישיים שכתבו.

המפגשים מתקיימים בימי חמישי בשעות 17:00-19:00 ומיועדים לכיתות ט'-י"ב. לפרטים נוספים – 054-3156472

 

יום האישה הבינלאומי בכיפלי אביב

רשת המתנ"סים כרמיאל בחרה השנה לחגוג את יום האישה הבינלאומי במועדון כיפלי אביב לבעלי צרכים מיוחדים ולנשים מעל גיל 18.

הנשים שהשתתפו ביום המיוחד נהנו מחוויה מעצימה ומפנקת על ידי סדנאות מגוונות בהתנדבות הקהילה.

הערב נפתח בהרצאה של סיגל צוקר בנושא זוגיות, אהבה ואושר ולאחר מכן כל משתתפת בחרה את הסדנאות בהן מעוניינת להשתתף. בין הסדנאות: סדנת איפור, קלפי טארוט, סטיילינג ואפייה. בכל סדנה קבלו הנשים טיפים ואף התנסו בעצמן.

בין סדנה לסדנה נהנו הנשים גם מארוחת ערב ובסיום הערב קבלו שי צנוע. הנשים שהשתתפו באירוע נהנו מערב מוצלח, תוצר של שיתוף פעולה קהילתי – אנשים טובים עם נתינה גדולה לנשים בעלות צרכים מיוחדים.

 

כיפלי אביב הינו מרכז קהילתי לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ופועל לטיפוח תרבות הפנאי וחיזוק האוכלוסיות המיוחדות בקהילה ע"י מתן כלים לשיפור תפקוד בתחומי כישורי חיים, מיומנויות חברתיות, ניהול עצמי ועצמאות. 

המרכז מופעל על ידי רשת המתנ"סים כרמיאל ובשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים בעירייה. במרכז פעילות לאורך כל השנה ואת החגים חוגג באירועים מיוחדים לחברי הקבוצות השונות.

 

 

אל המקורות – פרמיירת כרמי מחול

ביום שבת תתקיים הפרמיירה של להקת המחול "כרמי מחול" בהיכל התרבות. בפרמיירה יופיעו 140 רקדנים ב-19 ריקודים שונים המחולקים לשתי מערכות.

הריקודים והמופע עצמו בהשראת סיפורי התנ"ך וחזרה אל המקורות, כאשר המערכה הראשונה נפתחת בסיפור בראשית והמופע כולו ממשיך בסדר הכרונולוגי של התנ"ך.

את הריקודים הייחודיים תלווה מוזיקה מתחדשת בהשראת סיפורי התנ"ך וצפויה הופעה מרתקת וחדשנית.

 

המופע יתקיים ביום שבת, 25.3.17, 20:30. נותרו כרטיסים בודדים למופע. לפרטים נוספים: www.htk.co.il

  • החברה למתנסים
  • מתנסנט