סמל המרכז הקהילתי

טל: 1-700-708-858
m-marketing@m-karmiel.org
פקס: 04-9580444

פעילות ילדים (6-12)

פעילות ילדים (6-12)

אירועים

לא נמצאו פעילויות מתאימות, פנו אלינו למידע נוסף.

חוגים

כדורסל איריסים ג'-ו'
אקדמיה לכדורסל מקצוענות זה המשחק!!! עם המאמן המקצועי שגיא רטנר ב בית ספר האיריסים לימוד יסודות הכדורסל, ...
  • שלישי 13:30 - 14:30
  • ראשון 13:30 - 14:30
  • גיל: 9 - 12
  • גיל: 9 - 12
כדורסל כיתות א'- ב'
אקדמיה לכדורסל מקצוענות זה המשחק!!! עם המאמן המקצועי יואב קרליקר בהיכל הספורט רבין. לימוד יסודות ...
  • רביעי 17:00 - 18:00
  • ראשון 17:00 - 18:00
  • גיל: 7 - 8
  • גיל: 7 - 8
כדורסל כיתות ג'-ד'
אקדמיה לכדורסל מקצוענות זה המשחק!!! עם המאמן המקצועי שגיא רטנר בהיכל הספורט רבין. לימוד יסודות הכדורסל, ...
  • רביעי 16:00 - 17:00
  • ראשון 16:00 - 17:00
  • גיל: 9 - 10
  • גיל: 9 - 10
כדורסל נבחרת ה'- ו'
אקדמיה לכדורסל מקצוענות זה המשחק!!! עם המאמן המקצועי שגיא רטנר בהיכל הספורט רבין. לימוד יסודות הכדורסל, ...
  • רביעי 17:00 - 18:00
  • שלישי 15:00 - 16:00
  • ראשון 15:00 - 16:00
  • גיל: 11 - 12
  • גיל: 11 - 12
  • גיל: 11 - 12
כדורסל גן חובה
אקדמיה לכדורסל מקצוענות זה המשחק!!! עם המאמן המקצועי יואב קרליקר בהיכל הספורט רבין. לימוד יסודות ...
  • רביעי 18:00 - 18:45
  • גיל: 5 - 6
בלט גן + גן חובה
הקניית טכניקת הבלט הקלאסי כוללת עבודה על יציבות נכונה ושימוש נכון בשרירים. אימוני הבלט הקלאסי כוללים ...
  • חמישי 16:30 - 17:30
  • שני 16:30 - 17:30
  • גיל: 4 - 6
  • גיל: 4 - 6
בלט לכיתות א'-ב'
הקניית טכניקת הבלט הקלאסי כוללת עבודה על יציבות נכונה ושימוש נכון בשרירים. אימוני הבלט הקלאסי כוללים ...
  • חמישי 17:30 - 18:30
  • שני 17:30 - 18:30
  • גיל: 7 - 8
  • גיל: 7 - 8
בלט לכיתות ג'-ו
הקניית טכניקת הבלט הקלאסי כוללת עבודה על יציבות נכונה ושימוש נכון בשרירים. אימוני הבלט הקלאסי כוללים ...
  • חמישי 18:30 - 20:00
  • שני 18:30 - 20:00
  • גיל: 9 - 12
  • גיל: 9 - 12
בלט- להקת הצעירות
הקניית טכניקת הבלט הקלאסי כוללת עבודה על יציבות נכונה ושימוש נכון בשרירים. אימוני הבלט הקלאסי כוללים ...
  • רביעי 17:30 - 19:00
  • שלישי 17:30 - 19:00
  • ראשון 17:30 - 19:00
  • גיל: 7 - 12
  • גיל: 7 - 12
  • גיל: 7 - 12
זומבה כיתות ד'-ו'
הקצב הלטיני השובב, הריקוד שמתאים לכל גיל והשילוב עם פעילות גופנית שעוזרת בשריפת קלוריות הפכו את שיעורי ...
  • חמישי 16:00 - 17:00
  • שלישי 16:00 - 17:00
  • גיל: 10 - 12
  • גיל: 10 - 12
זומבה כיתות א'-ג'
הקצב הלטיני השובב, הריקוד שמתאים לכל גיל והשילוב עם פעילות גופנית שעוזרת בשריפת קלוריות הפכו את שיעורי ...
  • חמישי 17:00 - 18:00
  • שלישי 17:00 - 18:00
  • גיל: 7 - 9
  • גיל: 7 - 9
טאיקוון-דו כיתות א-ו
טאיקוון-דו משלב מדע וספורט ומהווה דרך חיים המלמד כיצד לייצר את מירב האנרגיה בכל תנועה ותנועה. האימון ...
  • חמישי 18:00 - 19:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 7 - 12
  • גיל: 7 - 12
טניס מתחילים 1
טניס מקצועי עם רפי ארז מהיסוד , חיזוק ושיפור מיומנויות נלמדות בימי גשם יתקיימו אימונים באולם היכל ...
  • שלישי 16:00 - 17:00
  • ראשון 16:00 - 17:00
  • גיל: 9 - 12
  • גיל: 9 - 12
טניס מתחילים 2
טניס מקצועי עם רפי ארז מהיסוד , חיזוק ושיפור מיומנויות נלמדות בימי גשם יתקיימו אימונים באולם היכל ...
  • חמישי 14:45 - 15:45
  • ראשון 15:00 - 16:00
  • גיל: 7 - 12
  • גיל: 7 - 12
טניס למתקדמים1
טניס מקצועי עם רפי ארז מהיסוד , חיזוק ושיפור מיומנויות נלמדות בימי גשם יתקיימו אימונים באולם היכל ...
  • חמישי 15:45 - 16:45
  • שלישי 15:00 - 16:00
  • גיל: 7 - 12
  • גיל: 7 - 12
טניס נערים
טניס מקצועי עם רפי ארז מהיסוד , חיזוק ושיפור מיומנויות נלמדות בימי גשם יתקיימו אימונים באולם היכל ...
  • רביעי 18:00 - 19:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 7 - 12
  • גיל: 7 - 12
לגו כיתות ד'-ה
חוגי משחק בהנדסה ומדעים לילדים בעזרת כוח המשיכה של הלגו. הילדים יעשירו את עולמם בתחומי הפיזיקה, המכניקה ...
  • שלישי 18:00 - 19:15
  • גיל: 9 - 11
לגו כיתות א'-ג'
חוגי משחק בהנדסה ומדעים לילדים בעזרת כוח המשיכה של הלגו. הילדים יעשירו את עולמם בתחומי הפיזיקה, המכניקה ...
  • שלישי 16:45 - 18:00
  • גיל: 7 - 9
משחקי מחול גן -חובה
בעזרת שיטת פעילות ייחודית - היא מלמדת את התלמידות טכניקות ומיומנויות דרך שירים ומשחקים. התלמידות ...
  • שלישי 17:00 - 17:45
  • גיל: 5 - 6
משחקים פעם קבוצת גן
פעילות מבוססת על מגוון גדול של משחקים " של פעם" ומשחקי כדור. התרגילים מפתחים קואורדינציה ,כושר גופני, ...
  • שני 18:15 - 19:00
  • גיל: 4 - 6
פיסול מחזור נייר ג-ה
הופכים את הפסולת הביתית לעבודת אומנות שימושית, יפה וידידותית לסביבה. בהדרכת דורית גושן....
  • חמישי 16:45 - 18:00
  • גיל: 9 - 12
ציור ואומנות גן -ו'
הקנית שפה וכלים בתחום הרישום והציור . בשילוב אומנות ויצירה, לימוד מתוך התבוננות ישירה בטבע ...
  • שני 17:00 - 18:30
  • גיל: 4 - 8
קארטה שנה שניה +א'
לימודי אומנות לחימה בשיטת שיטוריו קארטה דו כדרך חיים תוך שילוב פעילות גופנית, רכישת מיומנות חברתית, ...
  • שלישי 17:30 - 18:15
  • ראשון 17:30 - 18:15
  • גיל: 4 - 6
  • גיל: 4 - 6
קארטה ב'- ג'
לימודי אומנות לחימה בשיטת שיטוריו קארטה דו כדרך חיים תוך שילוב פעילות גופנית, רכישת מיומנות חברתית, ...
  • שלישי 18:15 - 19:00
  • ראשון 18:15 - 19:00
  • גיל: 8 - 9
  • גיל: 8 - 9
קארטה ד' ומעלה
לימודי אומנות לחימה בשיטת שיטוריו קארטה דו כדרך חיים תוך שילוב פעילות גופנית, רכישת מיומנות חברתית, ...
  • שלישי 19:00 - 20:00
  • ראשון 19:00 - 20:00
  • גיל: 10 - 12
  • גיל: 10 - 12
קטרגל כיתות ג'+ד'
בהיכל רבין מגרש דשא סינטטי...
  • חמישי 17:00 - 18:00
  • ראשון 18:15 - 19:15
  • גיל: 9 - 10
  • גיל: 9 - 10
קפואירה ב'-ג'
הקפואירה- היא אומנות לחימה יוצאת דופן מברזיל, בקפואירה אנחנו לומדים הגנה עצמית, לחימה, עמידות ידיים, ...
  • חמישי 18:00 - 19:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 8 - 9
  • גיל: 8 - 9
קפואירה ד'-ה'
הקפואירה- היא אומנות לחימה יוצאת דופן מברזיל, בקפואירה אנחנו לומדים הגנה עצמית, לחימה, עמידות ידיים, ...
  • חמישי 18:00 - 19:00
  • שני 18:00 - 19:00
  • גיל: 10 - 11
  • גיל: 10 - 11
קפואירה- טר' חובה-א'
הקפואירה- היא אומנות לחימה יוצאת דופן מברזיל, בקפואירה אנחנו לומדים הגנה עצמית, לחימה, עמידות ידיים, ...
  • חמישי 17:00 - 18:00
  • שני 17:00 - 18:00
  • גיל: 4 - 7
  • גיל: 4 - 7
מ+שנה +שניה גן - א'
בית הספר לריקודים סלוניים ולטינו אמריקאים קבוצות בכל הגילאים , יחס אישי , לימוד ברמה בינלאומית בהדרכת ...
  • שלישי 17:15 - 18:00
  • ראשון 17:15 - 18:00
  • גיל: 4 - 8
  • גיל: 4 - 8
ריקודים להקה א'
בית הספר לריקודים סלונים ולטינו אמריקאים קבוצות בכל הגילאים , יחס אישי, לימוד ברמה בינלאומית , בהדרכת ...
  • שלישי 16:00 - 17:15
  • ראשון 16:00 - 17:15
  • גיל: 9 - 12
  • גיל: 9 - 12
תיאטרון ודרמה
מפתחים יצירתיות ודמיון, העלת בטחון עצמי, משפרים ריכוז וכושר הבעה, שיפור תקשורת בינאישית ...
  • חמישי 17:00 - 18:30
  • גיל: 9 - 12
כדורסל בנות
אקדמיה לכדורסל מקצוענות זה המשחק!!! עם המאמן המקצועי יואב קרליקר בהיכל הספורט רבין. לימוד יסודות ...
  • רביעי 16:00 - 17:00
  • שלישי 16:00 - 17:00
  • גיל: 0 - 0
  • גיל: 0 - 0
מבוכים ודרקונים
תן לדמיון הזדמנות להבריק, להיות כומר, לוחם , דרוייד , גנב או קוסם בעולם של קסם, מפלצות , מלכודות ...
      מהנדסים צעירים
      חוג לגו אתגרי של מהנדסים צעירים מאפשר לילדים הצצה אל עולם המדעים ומחשת חוקי הפיזיקה וההנדסה באמצעות ...
      • חמישי 17:00 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      מחול מודרני ג'-ו'
      בחוג אנו רוקדים יחפים,משתמשים בכח השריר מצד אחד ובזרימה חלקה בין התנועות בסגנונות שונים: לירי, מודרני, ...
      • חמישי 17:00 - 18:15
      • שני 17:00 - 18:15
      • גיל: 9 - 12
      • גיל: 9 - 12
      מולטי ספורט
      אימון הורים וילדים, השם דגש על פעילות משותפת בין הורה לילד. כל אימון נבנה סביב נושא מסויים בתחום הספורט ...
      • חמישי 19:00 - 20:00
      • גיל: 0 - 0
      עיסת נייר
      הופכים את הפסולת הביתית לעבודת אומנות שימושית, יפה וידידותית לסביבה בהדכרת דורית גושן....
      • ראשון 17:00 - 18:15
      • גיל: 0 - 0
      קארטה גן מתחילים
      לימודי אומנות לחימה בשיטת שיטוריו קארטה דו כדרך חיים תוך שילוב פעילות גופנית, רכישת מיומנות חברתית, ...
      • שלישי 16:45 - 17:30
      • ראשון 16:45 - 17:30
      • גיל: 4 - 6
      • גיל: 4 - 6
      קראטה גילאי 6 -10
      חשיפה לעולם המופלא של קראטה דו להגברת הביטחון העצמי תוך שיפור הקואורדינציה, ריכוז, מיומנות ...
      • חמישי 14:00 - 15:00
      • גיל: 7 - 10
      גן + א' מתקדמים
      בהיכל רבין מגרש דשא סינטטי...
      • חמישי 18:00 - 19:00
      • שלישי 18:00 - 19:00
      • גיל: 5 - 7
      • גיל: 5 - 7
      קטרגל גן מתחילים 1
      בהיכל רבין מגרש דשא סינטטי ** בהרשמה מוקדמת לשנת פעילות מלאה ערכת הכדור רגל תינתן ללא עלות במידה ותהיה ...
      • שלישי 17:15 - 18:00
      • ראשון 17:15 - 18:00
      • גיל: 4 - 6
      • גיל: 4 - 6
      קט רגל גן מתחילים 2
      בהיכל רבין מגרש דשא סינטטי...
      • רביעי 17:15 - 18:00
      • שני 17:15 - 18:00
      • גיל: 4 - 6
      • גיל: 4 - 6
      קט רגל כיתות א'+ב'
      בהיכל רבין מגרש דשא סינטטי...
      • חמישי 18:00 - 19:00
      • שלישי 18:00 - 19:00
      • גיל: 7 - 8
      • גיל: 7 - 8
      קטרגל כיתות א'+ב' אופק
      בהיכל רבין מגרש דשא סינטטי...
      • שלישי 13:30 - 14:30
      • ראשון 13:30 - 14:30
      • גיל: 7 - 8
      • גיל: 7 - 8
      קטרגל כיתות ג'+ד' אופק
      בהיכל רבין מגרש דשא סינטטי...
      • חמישי 14:00 - 15:00
      • שלישי 13:30 - 14:30
      • גיל: 9 - 10
      • גיל: 9 - 10
      קטרגל כיתות ה' -ו'
      בהיכל רבין מגרש דשא סינטטי...
      • חמישי 18:15 - 19:15
      • ראשון 18:15 - 19:15
      • גיל: 11 - 12
      • גיל: 11 - 12
      וקרבות אבירים א'-ג'
      אומנות הלחימה מעניקה לאדם את היכולת להתמודד עם קשיים,מחזקת את הביטחון . הכרות עם היכולת הגופנית,שיפור ...
      • חמישי 16:45 - 17:45
      • שני 16:45 - 17:45
      • גיל: 7 - 9
      • גיל: 7 - 9
      קרבות אבירים ד'- ו
      אומנות הלחימה מעניקה לאדם את היכולת להתמודד עם קשיים,מחזקת את הביטחון . הכרות עם היכולת הגופנית,שיפור ...
      • חמישי 15:45 - 16:45
      • שני 15:45 - 16:45
      • גיל: 10 - 12
      • גיל: 10 - 12
      אומנות משולבת-ילדים
      הקנית שפה וכלים בתחום הרישום והציור . בשילוב אומנות ויצירה, לימוד מתוך התבוננות ישירה בטבע ...
      • חמישי 14:00 - 15:00
      • ראשון 13:20 - 14:20
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      בייסבול א'-ג'
      משחק בייסבול אמריקאי, משחק הבייסבול מאפשר לילדים חוויה חדשה בספורט קבוצתי, החוג מפתח טכניקה ...
      • חמישי 14:00 - 15:00
      • גיל: 7 - 9
      בייסבול ד'-ו'
      משחק בייסבול אמריקאי, משחק הבייסבול מאפשר לילדים חוויה חדשה בספורט קבוצתי, החוג מפתח טכניקה ...
      • חמישי 15:00 - 16:00
      • גיל: 10 - 12
      כדורגל א'-ב'
      בהדרכת עידן שחרור...
      • רביעי 14:00 - 15:00
      • שני 14:00 - 15:00
      • גיל: 7 - 8
      • גיל: 7 - 8
      כדורגל ג'-ד'
      בהדרכת עידן שחרור...
      • רביעי 15:00 - 16:00
      • שני 15:00 - 16:00
      • גיל: 9 - 10
      • גיל: 9 - 10
      כדורגל ה'-ו'
      בהדרכת עידן שחרור...
      • שלישי 15:45 - 16:45
      • ראשון 13:20 - 14:20
      • גיל: 11 - 12
      • גיל: 11 - 12
      כדורסל ד'-ו'
      לימוד יסודות הכדורסל, שיפור כושר הריכוז וכח הרצון, חינוך לערכים. שיפור ופיתוח יכולת גופנית ...
      • שלישי 14:45 - 15:45
      • ראשון 14:20 - 15:20
      • גיל: 10 - 12
      • גיל: 10 - 12
      כדרסל א'-ג'
      לימוד יסודות הכדורסל, שיפור כושר הריכוז וכח הרצון, חינוך לערכים. שיפור ופיתוח יכולת גופנית ...
      • שלישי 13:45 - 14:45
      • ראשון 13:20 - 14:20
      • גיל: 7 - 9
      • גיל: 7 - 9
      קראטה ילדים
      לימודי אומנות לחימה בשיטת שיטוריו קארטה דו כדרך חיים תוך שילוב פעילות גופנית, רכישת מיומנות חברתית, ...
      • חמישי 14:00 - 15:00
      • שני 14:00 - 15:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      יצירת בובות עם אופי
      רוצים ליצור במו ידכים בובות עם אופי כלבלב חתול דובון או תרנגולת בוא אלינו לגבעת רם לחוג של אילנה....
      • שלישי 17:00 - 18:30
      • גיל: 0 - 0
      ניצנים ג' - ד'
      בואו להתנסות ולהיות חלק מהצלחה....
      • חמישי 17:30 - 19:30
      • גיל: 0 - 0
      פצפוצים א' - ב'
      בואו להתנסות ולהיות חלק מהצלחה....
      • שני 16:30 - 18:00
      • גיל: 0 - 0
      הכנה למחול מודרני א'
      התלמידות ירכשו כלים כגון: גמישות, כוח, זרימה תנועתית, זכרון תנועתי, מושגים, עבודה עם אביזרים, יצירתיות ...
      • שלישי 17:45 - 18:45
      • גיל: 0 - 0
      פיסול בעיסת נייר ד-ו
      הופכים את הפסולת הביתית לעבודת אומנות שימושית, יפה וידידותית לסביבה. בהדרכת דורית גושן....
      • חמישי 18:00 - 19:15
      • גיל: 10 - 12
      טאיצ'י ד'-ו'
      בהדרכת שי רביד, טאיצ' הינה אומנות לחימה סינית פופולרית המתורגלת לצורכי הגנה עצמית, הן למטרות בריאותיות ...
      • רביעי 18:00 - 19:00
      • שני 18:00 - 19:00
      • גיל: 10 - 12
      • גיל: 10 - 12
      אפרוחים כיתות ה'-ו'
      לימוד והתמקצעות במגוון רחב של סוגות מחול יחס אישי לכל תלמיד ומסגרת תומכת ומפרגנת....
      • רביעי 16:00 - 18:00
      • שני 18:00 - 20:00
      • גיל: 0 - 0
      • גיל: 0 - 0
      אתגר כיתה ד'-מכוש
      מרכז אתגרים- תנועת הבית של רשת המתנ"סים. מרכז אתגרים שם במרכז את החשיבות לחינוך אהבת הארץ, היכרות עם החי ...
      • רביעי 17:00 - 18:30
      • גיל: 10 - 10
      אתגר כיתה ה'-מכוש
      מרכז אתגרים- תנועת הבית של רשת המתנ"סים. מרכז אתגרים שם במרכז את החשיבות לחינוך אהבת הארץ, היכרות עם החי ...
      • רביעי 17:00 - 18:30
      • גיל: 11 - 11
      אתגר כיתה ו'-מכוש
      מרכז אתגרים- תנועת הבית של רשת המתנ"סים. מרכז אתגרים שם במרכז את החשיבות לחינוך אהבת הארץ, היכרות עם החי ...
      • רביעי 17:00 - 18:00
      • גיל: 12 - 12
      אתגר כיתה ז'-מכוש
      מרכז אתגרים- תנועת הבית של רשת המתנ"סים. מרכז אתגרים שם במרכז את החשיבות לחינוך אהבת הארץ, היכרות עם החי ...
      • רביעי 17:00 - 18:30
      • גיל: 13 - 13
      קקטוס א'-ב' מגדים
      תנועת הילדים המובילה בכרמיאל,בואו לפעילות חברתית ערכית בקבוצות קטנות בהן ילדיכם ירכשו את ערכי הכבוד, ...
      • שני 17:00 - 18:00
      • גיל: 7 - 8
      קקטוס א'-ב' ג.רם
      תנועת הילדים המובילה בכרמיאל,בואו לפעילות חברתית ערכית בקבוצות קטנות בהן ילדיכם ירכשו את ערכי הכבוד, ...
          קקטוס כיתה א
          תנועת הילדים המובילה בכרמיאל,בואו לפעילות חברתית ערכית בקבוצות קטנות בהן ילדיכם ירכשו את ערכי הכבוד, ...
          • שני 17:00 - 18:00
          • גיל: 7 - 7
          קקטוס כיתה א'-מכוש
          תנועת הילדים המובילה בכרמיאל,בואו לפעילות חברתית ערכית בקבוצות קטנות בהן ילדיכם ירכשו את ערכי הכבוד, ...
          • שני 17:00 - 18:00
          • גיל: 7 - 7
          קקטוס כיתה ב'
          תנועת הילדים המובילה בכרמיאל,בואו לפעילות חברתית ערכית בקבוצות קטנות בהן ילדיכם ירכשו את ערכי הכבוד, ...
          • שני 17:00 - 18:00
          • גיל: 8 - 8
          קקטוס כיתה ב'-מכוש
          תנועת הילדים המובילה בכרמיאל,בואו לפעילות חברתית ערכית בקבוצות קטנות בהן ילדיכם ירכשו את ערכי הכבוד, ...
          • שני 17:00 - 18:00
          • גיל: 8 - 8
          קקטוס כיתה ג'
          תנועת הילדים המובילה בכרמיאל,בואו לפעילות חברתית ערכית בקבוצות קטנות בהן ילדיכם ירכשו את ערכי הכבוד, ...
          • שני 17:00 - 18:00
          • גיל: 9 - 9
          קקטוס כיתה ג'-מכוש
          תנועת הילדים המובילה בכרמיאל,בואו לפעילות חברתית ערכית בקבוצות קטנות בהן ילדיכם ירכשו את ערכי הכבוד, ...
          • שני 17:00 - 18:00
          • גיל: 9 - 9
          בלט יעודי
          שיעורים המשלבים עבודה על יציבה נכונה,קואורדינציה, חוזק וגמישות...
          • שלישי 17:45 - 18:45
          • גיל: 0 - 0
          ג'אז כיתות א' -ד'
          שיעורי הג'אז משלבים בתוכם טכניקה קלסית ומודרנית, מפתחים גמישות ויציבה , חוזק מוזיקליות ואנרגיה בתנועה. ...
          • רביעי 17:00 - 18:00
          • ראשון 17:00 - 18:00
          • גיל: 7 - 8
          • גיל: 7 - 8
          משחקי מחול
          צעדים ראשונים במחול לגיל הרך משלבים מושגים מעולם הבלט והג'אז.נלמד על יציבה נכונה, וקואורדינציה....
          • שלישי 17:00 - 17:45
          • גיל: 0 - 0
          קט רגל בה"ס א'-ג'
          קט רגל בה"ס מוריה מגרש בה"ס מדריך שרון מלכה....
          • חמישי 14:00 - 15:00
          • שלישי 13:20 - 14:20
          • גיל: 7 - 9
          • גיל: 7 - 9
          קט רגל בה"ס ד'- ו'
          קט רגל בה"ס מוריה מגרש בה"ס מדריך שרון מלכה....
          • רביעי 14:00 - 15:00
          • גיל: 10 - 12
          קט רגל בה"ס רקפת
          קט רגל בה"ס רקפת...
          • רביעי 14:00 - 15:00
          • שני 14:00 - 15:00
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          קפואירה- גן-א' אמיר
          הקפואירה- היא אומנות לחימה יוצאת דופן מברזיל, בקפואירה אנחנו לומדים הגנה עצמית, לחימה, עמידות ידיים, ...
          • רביעי 17:00 - 18:00
          • ראשון 17:00 - 18:00
          • גיל: 5 - 7
          • גיל: 5 - 7
          קפואירה- ב'-ה' אמיר
          הקפואירה- היא אומנות לחימה יוצאת דופן מברזיל, בקפואירה אנחנו לומדים הגנה עצמית, לחימה, עמידות ידיים, ...
          • רביעי 18:00 - 19:00
          • ראשון 18:00 - 19:00
          • גיל: 0 - 0
          • גיל: 0 - 0
          למידה בהנעה יום ד'2
          למידה בהנעה הינה תכנית מוכנותלכיתה א'. מתחילים 01.11 הנושאים אליהם נתייחס הם לשון, חשבון, אוריינות וחגי ...
          • רביעי 18:00 - 19:15
          • גיל: 0 - 0
          רובוטיקה מחשוב א-ב 1
          החוג יתקיים בכיתות מחשב בבית ספר "אופק" ובשיתוף הפקולטה לרובוטיקה בטכניון חקר ציר המספרים,חשיבות סדר ...
          • שלישי 13:30 - 15:00
          • גיל: 0 - 0
          רובוטיקה מחשוב א-ב 2
          החוג יתקיים בכיתות מחשב בבית ספר "אופק" ובשיתוף הפקולטה לרובוטיקה בטכניון חקר ציר המספרים,חשיבות סדר ...
          • שלישי 16:00 - 17:30
          • גיל: 0 - 0
          רובוטיקה, מחשוב ג-ד
          החוג יתקיים בכיתות מחשב בבית ספר "אופק" ובשיתוף הפקולטה לרובוטיקה בטכניון חקר ציר המספרים,חשיבות סדר ...
          • שני 14:15 - 15:45
          • גיל: 0 - 0
          בי"ס אופק - כיתה א'
          בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
              בי"ס אופק - כיתה ב'
              בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                  בי"ס אופק - כיתה ג'
                  בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                      בי"ס איריסים - כיתה א'
                      בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                          בי"ס איריסים - כיתה ב'
                          בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                              בי"ס איריסים - כיתה ג'
                              בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                  בי"ס דקל - כיתה א'
                                  בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                      בי"ס דקל - כיתה ב'
                                      בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                          בי"ס דקל - כיתה ג'
                                          בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                              בי"ס כלנית - כיתה א'
                                              בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                  בי"ס כלנית - כיתה ב'
                                                  בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                      בי"ס כלנית - כיתה ג'
                                                      בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                          בי"ס ניצנים - כיתה א'
                                                          בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                              בי"ס ניצנים - כיתה ב'
                                                              בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                                  בי"ס ניצנים - כיתה ג'
                                                                  בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                                      בי"ס רעות - כיתה א'
                                                                      בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                                          בי"ס רעות - כיתה ב'
                                                                          בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                                              בי"ס רעות - כיתה ג'
                                                                              בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                                                  בי"ס רקפת - כיתה א'
                                                                                  בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                                                      בי"ס רקפת - כיתה ב'
                                                                                      בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                                                          בי"ס רקפת - כיתה ג'
                                                                                          בתי ספר של החופש הגדול, הפעילות תתקיים בבתי הספר לשכבות א' - ג' בין הימים א' - ה' בין השעות 08.00-13.00. הצוות ...
                                                                                              ספורטיבי - ו'
                                                                                              בהיכל הספורט רבין בין 02.07-20.07 שעות 08:00-13:00 כולל כריך לארוחת 10. ספורט ומשחקי כדור, אימונים לשיפור היכולת ...
                                                                                                  ספורטיבי - א'-ב'
                                                                                                  בהיכל הספורט רבין בין 02.07-20.07 שעות 08:00-13:00 כולל כריך לארוחת 10. ספורט ומשחקי כדור, אימונים לשיפור היכולת ...
                                                                                                      ספורטיבי - ג'
                                                                                                      בהיכל הספורט רבין בין 02.07-20.07 שעות 08:00-13:00 כולל כריך לארוחת 10. ספורט ומשחקי כדור, אימונים לשיפור היכולת ...
                                                                                                          ספורטיבי - ד'-ה'
                                                                                                          בהיכל הספורט רבין בין 02.07-20.07 שעות 08:00-13:00 כולל כריך לארוחת 10. ספורט ומשחקי כדור, אימונים לשיפור היכולת ...
                                                                                                              ספורטיבי מחזור ב' - ה'-ו'
                                                                                                              בהיכל הספורט רבין בין 23.07-03.08 שעות 08:00-13:00 כולל כריך לארוחת 10. ספורט ומשחקי כדור, אימונים לשיפור היכולת ...
                                                                                                                  בונז"א ד
                                                                                                                  ימים א'- ה' - ימים קצרים: 08:00-13:00 ימים ארוכים: 08:00-17:30 הילדים יצאו למרכז קנדה , לונה פארק "האי", פעילות לילית ...
                                                                                                                      בונז"א ה
                                                                                                                      ימים א'- ה' - ימים קצרים: 08:00-13:00 ימים ארוכים: 08:00-17:30 הילדים יצאו למרכז קנדה , לונה פארק "האי", פעילות לילית ...
                                                                                                                          בונז"א ו
                                                                                                                          ימים א'- ה' - ימים קצרים: 08:00-13:00 ימים ארוכים: 08:00-17:30 הילדים יצאו למרכז קנדה , לונה פארק "האי", פעילות לילית ...
                                                                                                                              בונז"א ז'
                                                                                                                              ימים א'- ה' - ימים קצרים: 08:00-13:00 ימים ארוכים: 08:00-17:30 הילדים יצאו למרכז קנדה , לונה פארק "האי", פעילות לילית ...
                                                                                                                                  קייטנת טבע ומדע- ד'
                                                                                                                                  בהדרכת אריה שחר, בשעות 8:00-13:00 . הילדים יצאו ללונה גל, אקס פארק, שיט בעכו ופעילות בחיפה, יום ניסויים מדעים, ...
                                                                                                                                      קייטנת טבע ומדע-ג'
                                                                                                                                      בהדרכת אריה שחר, בשעות 8:00-13:00 . הילדים יצאו ללונה גל, אקס פארק, שיט בעכו ופעילות בחיפה, יום ניסויים מדעים, ...
                                                                                                                                          קייטנת טבע ומדע-ד'-ו
                                                                                                                                          בהדרכת אריה שחר, בשעות 8:00-13:00 . הילדים יצאו ללונה גל, אקס פארק, שיט בעכו ופעילות בחיפה, יום ניסויים מדעים, ...
                                                                                                                                              קפואירה בטיזדו- אמיר
                                                                                                                                              טקס קבלת חגורות וסדנא....
                                                                                                                                              • חמישי 16:00 - 22:00
                                                                                                                                              • גיל: 0 - 0
                                                                                                                                              קפואירה-טקס בטיזדו
                                                                                                                                              טקס קבלת חגורות וסדנא....
                                                                                                                                              • שני 17:00 - 22:00
                                                                                                                                              • גיל: 0 - 0
                                                                                                                                              חוקרים בחלל א'
                                                                                                                                              בין התאריכים 30.07-10.08 משעה 08:00-13:00 כולל ארוחת עשר הפעילות כוללת : מידע דיגיטלי- כתב סתרים, פיענוח וחקר, יצירה ...
                                                                                                                                                  חוקרים בחלל ב'
                                                                                                                                                  בין התאריכים 30.07-10.08 משעה 08:00-13:00 כולל ארוחת עשר הפעילות כוללת : מידע דיגיטלי- כתב סתרים, פיענוח וחקר, יצירה ...
                                                                                                                                                      חוקרים בחלל ג'
                                                                                                                                                      בין התאריכים 30.07-10.08 משעה 08:00-13:00 כולל ארוחת עשר הפעילות כוללת : מידע דיגיטלי- כתב סתרים, פיענוח וחקר, יצירה ...
                                                                                                                                                          חוקרים בחלל ד'
                                                                                                                                                          בין התאריכים 30.07-10.08 משעה 08:30-13:00 כולל ארוחת עשר הפעילות כוללת : מידע דיגיטלי- כתב סתרים, פיענוח וחקר, יצירה ...
                                                                                                                                                              ספורטיבי מחזור ב' - א'-ב'
                                                                                                                                                              בהיכל הספורט רבין בין 23.07-03.08 שעות 08:00-13:00 כולל כריך לארוחת 10. ספורט ומשחקי כדור, אימונים לשיפור היכולת ...
                                                                                                                                                                  מחנה מחול ג' - ה'
                                                                                                                                                                  מחנה מחול איטנסיבי 3 ימי מחול מקצועיים מרוכזים בסדנאות שיועברו ע"י מורים ורקדנים מהשורה הראשונה בארץ, ...
                                                                                                                                                                  • חמישי 10:00 - 18:00
                                                                                                                                                                  • רביעי 10:00 - 18:00
                                                                                                                                                                  • שלישי 10:00 - 18:00
                                                                                                                                                                  • גיל: 0 - 0
                                                                                                                                                                  • גיל: 0 - 0
                                                                                                                                                                  • גיל: 0 - 0
                                                                                                                                                                  ספורטיבי מחזור ב' - ג'-ד'
                                                                                                                                                                  בהיכל הספורט רבין בין 23.07-03.08 שעות 08:00-13:00 כולל כריך לארוחת 10. ספורט ומשחקי כדור, אימונים לשיפור היכולת ...
                                                                                                                                                                    • רואה חשבון
                                                                                                                                                                    • מתנסנט